gamebartar-logo

ارتباط با پشتیبانی ۲۴ ساعته

09127919436

powermil

پاورمیل

اپراتوری فرز cnc

hesabdari

حسابداری

ویژه بازار کار

حسابداری ویژه بازار کار

حسابداری به عنوان یک حرفه ی بسیار تخصصی و کارآمد شامل مجموعه ای از عملیات است که به گردآوری، طبقه بندی، ثبت، محاسبات و در نهایت تهیه ی گزارش های مالی می پردازد. در دنیای امروزی تمامی کسب و کارها به این سیستم کامل و جامع نیاز دارند تا بتوانند در مواقع لازم از اطلاعات مالی خود استفاده نمایند.

هر چه یک کسب و کار بزرگتر باشد، قطعا امور مالی پیچیده تری خواهد داشت و به جهت جلوگیری از بروز خطا و به وجود امدن مشکلات مالی لازم است که حتما از سیستم پیشرفته ی حسابداری استفاده شود. با گذر زمان و افزایش نیاز به این سیستم، بازار کار حسابداران نیز بهتر شده است و اگر کسی در این رشته تحصیل کرده و از آموزش های لازم بهره برده باشد، قطعا با کسب میزانی از تجربه خواهد توانست فرصت های شغلی عالی به دست آورد.

‌یکی از اهداف  اصلی آموزشگاه گام برتر پاکدشت، ارائه خدمات آموزشی کیفی به فراگیران آزاد با هدف تقویت مهارت‌ها و ایجاد فرصت‌های بیشتر جهت ورود به بازار کار است. برای پاسخگویی به این نیاز در حال حاضر دوره های آموزش حسابداری ویژه بازار کاربرای علاقه‌مندان و فعالان حوزه حسابداری و مالی برگزار شده‌اند.

حسابداری ویژه بازار کار

فراگیران دوره‌های جامع آموزش حسابداری ویژه بازار کار، پس از اتمام موفقیت آمیز دوره و ثبت رزومه‌ خود روی سایت، به مشتریان شرکت همکاران سیستم که شامل جامعه‌ای 80۰۰۰ نفری هستند جهت انجام مصاحبه شغلی معرفی می‌گردند .فراگیران با شرکت در دوره‌های جامع بازار کار فوت و فن کار را یاد می‌گیرند و برای خودشان فرصت شغلی معتبری می‌سازند.

دوره های آموزش حسابداری ویژه بازار کار در آموزشگاه گام برتر

با توجه به این که در سال های اخیر، این رشته به عنوان یکی از پر کاربردترین تخصص ها شناخته شده است و بازار کار بسیار خوبی برای آن فراهم شده، آموزشگاه گام برتر با تکیه بر دانش تخصصی و سابقه ی درخشان و فعال خود در این حیطه ی آموزشی، نسبت به برگزاری دوره آموزش حسابداری ویژه بازار کار در پاکدشت اقدام نموده است و تمام اشخاص بدون هیچ گونه محدودیتی می توانند در این کلاس ها ثبت نام و شرکت نمایند.

حتی اگر پیش زمینه ی قابل توجهی در این رشته ندارید و مبتدی محسوب می شوید، نگران چگونگی پیشرفت خود نباشید؛ زیرا آموزش های ما به حدی جامع و کامل است که در پایان دوره شما آمادگی لازم برای به دست آوردن شغل مطلوب در بازار کار رشته حسابداری را خواهید داشت.

میزان پشتکار و تلاش خود شما در کسب دانش و تجربه ی کافی مهم ترین عامل در تعیین سطح علمی و تجربی شما به عنوان یک حسابدار است و طبیعتا به هر میزان که سطح بالاتری داشته باشید، فرصت های شغلی بیشتر و با کیفیت تری نیز پیش روی شما قرار می گیرد.

 • همراه با گواهینامه بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای کشور
 • پرداخت شهریه به صورت اقساط
 • معرفی به کار و امکان اشتغال بعد از پایان دوره
 • برگزاری دوره به صورت کاملا عملی و پروژه محور
 • آموزش بر اساس سرفصل های فنی و حرفه ای

معرفی دوره آموزش حسابداری ویژه بازار کار، حسابداری تکمیلی

آموزشگاه گام برتر پاکدشت، با هدف ارائه ی بهترین و جامع ترین نوع آموزش حسابداری ویژه بازار کار، مهم ترین و استاندارد ترین سرفصل های آموزشی را در قالب یک پکیج در کنار یکدیگر قرار داده است که شامل واحد های مختلفی می شود، از جمله:
قوانین پایه، تحریر دفاتر، حقوق و دستمزد، نرم افزار هلو و رافع، مالیات Tax/Vax، مالیات مکانیزه، حسابداری صنعتی، بازرگانی، پیمانی، اصناف، بازاریابی مالی، مصاحبه شغلی و …

دقت داشته باشید که مباحث فوق در جلسات مشخص و بر اساس تعداد ساعات مشخص شده در دوره آموزش حسابداری ویژه بازار کار به متقاضیان ارائه خواهد شد و پیشنهاد می کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از جزییات کلاس ها ( شهریه، سوابق آموزشی مدرس، روز های برگزاری، کارآموزی، گواهینامه ی معتبر و … ) از طریق شماره های درج شده در این وب سایت با کارشناسان واحد آموزش گام برتر تماس حاصل نمایید.

مزایای دوره جامع آموزش حسابداری ویژه بازار کار چیست؟

 • شما به اصول و مفاهیم کاربردی حسابداری مسلط می شوید؛
 •  کار با نرم‌افزار سپیدار یا راهکاران همکاران سیستم و نرم افزار هلو را یاد می‌گیرید؛
 • بعد از اتمام دوره و  کسب نمرات مورد نظر، برای مصاحبه شغلی و استخدام به مشتریان قابل اطمینان برای شروع به کار معرفی می‌شوید؛
 • مدرسین شما از متخصصین همکاران سیستم و هلو با سبقه بالا در حسابداری هستند؛
 • در مقایسه با کاربرانی که دوره‌ها را به صورت مجزا و تک تک ثبت نام می‌کنند، حداقل 25% هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.
 • اعطای مدرک و گواهینامه های معتبر فنی و حرفه ای پس از اتمام دوره آموزش حسابداری ویژه بازار کار ( برای اطلاع از نوع گواهینامه ها، با آموزشگاه گام برتر تماس بگیرید)

همانطور که قبلا اشاره شد، نام نویسی و شرکت در این کلاس ها هیچ محدودیتی ندارد و هر فردی با هر سن و سالی می تواند از آموزش ها بهره مند گردد، هرچند بیشتر متقاضیان را کسانی تشکیل می دهند که دانشجو هستند و به منظور پیدا کردن شغل تخصصی و حرفه ای پس از پایان تحصیلاتشان، جهت تسلط به اطلاعات و مهارت بیشتر نسبت به شرکت در دوره های آموزش حسابداری ویژه بازار کار اقدام کرده اند.

سرفصل های دوره حسابداری ویژه بازار کار

۱. مفاهیم و اصطلاحات،اصول ومفروضات و تعاریف حسابداری

۲. تجزیه و تحلیل رویدادهای و ثبت حسابداری

۳. تهیه گزارش و ترازهای حسابداری با مثال عملی

۴. تهیه صورتهای مالی(ترازنامه،سود وزیان و…) واحدهای خدماتی ،بازرگانی و تولیدی

۵. عملیات مربوط به خرید و فروش و تخفیفات و برگشت و محاسبه بهای تمام شده و روش های ارزیابی موجودی کالا و محاسبات و حل مسئله

۶. عملیات مربوط به اسناد تجاری(چک وسفته و…)بیان تمامی قواعد کاربردی در محیط کار و تشریح تمام ثبت های حسابداری با حل مسائل عملی

۷. مغایرتگیری حساب های صندوق و بانک و تنخواه گردان،تهیه لیست و گزارش تنخواه در اکسل

۸. اصلاحات و تعدیلات حسابداری در پایان دوره مالی طبق استانداردهای حسابداری

۹. تشریح کامل نحوه اصلاح حساب های دارای مانده خلاف ماهیت و سریع ترین روش های بکارگیری حل مغایرت های موجود در سیستم های حسابداری

۱۰. تهیه گزارشات مدیریتی در اکسل

۱۱. بستن حساب‌های موقت تهیه صورتهای مالی پایان دوره مالی و اسناد اختتامیه و افتتاحیه در سال جدید

۱. تهیه قرارداد پرسنلی در word
آموزش قوانین پرکاربرد درحوزه
قانون کار
تامین اجتماعی
و مالیات حقوق

۲. آموزش صفر تا صد محاسبه حقوق از مشخصات پرسنلی تا تهیه فیش حقوقی در اکسل با چندین نمونه حل مثال عملی
تشریح تمامی فرمول های کاربردی حقوق و دستمزد
در اختیار قراردادن چندین جزوه کاربردی دارای نکات طلایی و کلیدی در حوزه حقوق و دستمزد

۳. تشریح مواد قانونی مهم مالیات شامل؛
افراد مشمول و معاف از مالیات
مالیات بردرآمد عملکرد اشخاص حقوقی همراه با حل مسائل عملی
مالیات بر درآمد صاحبان مشاغل همراه با مسائل عملی
مالیات بر درآمد حقوق و معافیت های درآمد حقوق همراه با حل مسائل عملی
آیین نامه های مربوط به تکالیف قانونی
و معرفی تکالیف قانونی ،نحوه ارسال و سایت های پرکاربرد

۴. آموزش کامل نرم افزار سپیدار سیستم(از شرکت همکاران سیستم معتبرترین شرکت تولید نرم افزار حسابداری در کشور)
آموزش بسیار کاربردی ماژول های نرم افزار سپیدار به همراه حل مسئله و پروژه عملی برای تمامی دانش پذیران

۵. آموزش کاربردی نرم افزار هلو

دوره حسابداری ویژه بازار کار چه دوره ای است؟

دوره حسابداری ویژه بازار کار چه دوره ای است؟  اگر بخواهیم حق کلام را ادا کنیم  قطعاً نمی توانیم اهمیت شغل حسابداری در کسب و کار ها و سازمان های کوچک و بزرگ را نادیده بگیریم. تمامی حسابداران معمولاً به عنوان امین محل کارشان شناخته شده و مامور حفاظت از تمامی گزارشات مالی و محرمانه شرکت می باشند. آنها همیشه  در هر شرکت یا سازمانی وظیفه حراست از اطلاعات مالی شرکت را داشته و همیشه در تلاش هستند که آمار و ارقام درست و دقیقی از گزارشات مالی ارائه دهند تا تمامی ذینفعان، سهامداران و مدیران شرکت بتوانند بر اساس آن  آمار مالی سازمان شان را هدایت کرده و در مسیر درست به پیش ببرند.

 معمولاً هنگامی که مدیران می خواهند تصمیم گیری های مالی در مورد سرمایه گذاری های مجدد و یا خرید ماشین آلات، خرید مواد اولیه و غیره و یا تصمیماتی از این قبیل انجام دهند، قبل از هرچیز گزارشات مالی مربوط به شرکت را مرور می کنند تا بتوانند تصمیم‌گیری درست کنند. همینجاست که اهمیت شغل حسابداری در کسب و کارها و شرکت‌های کوچک و بزرگ مشخص می شود. چراکه اگر به این مقوله اهمیت داده نشود قطعاً در دراز مدت بقای سازمان یا شرکت مورد تهدید قرار گرفته و معلوم نیست که چه بر سر آن بیاید. اگر مدیری گزارشات سود و زیان، هزینه ها، حساب ها و نقدینگی‌های خود را نداند، قطعاً در اتخاذ تصمیم هایش دچار مشکل خواهد شد.

 پس به منظور تضمین بقا و پایداری هر شرکتی قطعاً  باید حسابداری زبده و خبره وجود داشته باشد تا بتواند فعالیت های حسابداری شرکت را به نحو احسن انجام داده و آنها را در قالب فعالیت های حسابداری به‌درستی به مدیریت و ذینفعان شرکت یا سازمان ارائه دهند. در واقع حسابداران  برای هر شرکت و کسب و کاری به عنوان سرمایه های بسیار ارزشمند به حساب می آید چرا که آنها با ارزیابی و شناخت دقیقی که از شرکت و محل کارشان دارند می توانند به تصمیم گیری های کلی شرکت کمک زیادی کرده و سازمان را در جهت بهره وری بیشتر و رشد و ترقی قرار دهند.

اهمیت نقش حسابداران در بازار کسب و کار

به طور کلی تمامی حسابداران  وظیفه تفسیر و تشریح داده های مالی و اطلاعات مالی شرکت به منظور اتخاذ تصمیم های مالی مدیریتی را بر عهده دارند. در واقع نقش حسابداران در شرکت ها ممکن است از یک حسابدار ساده تا یک حسابدار ارشد و یا مدیر مالی قابل تغییر باشد. به طور کلی بر حسب نیاز بازار کار کلیه ی حسابداران می تواندبا توجه به نوع سابقه و فعالیت های خود حرفه موردنظرشان را انتخاب کرده و بر اساس نیاز شرکت شان مشغول به فعالیت شوند.

 در همین راستا  آموزشگاه کامپیوتر گام برتر پاکدشت نیز موفق به تدوین و ارائه دوره حسابداری ویژه بازار کار شده است که دانشپذیران می‌توانند از طریق شرکت در این دوره و همچنین فراگیری سرفصل ها و دروس تخصصی دوره، خود را برای ورود به بازار کار شغل حسابداری آماده کرده و فرصت‌های شغلی بی‌نظیری برای خود بیافرینند. با شرکت در دوره حسابداری ویژه بازار کار دانشپذیران بعد از اخذ مدرک یا گواهینامه معتبر از سوی این موسسه می‌توانند با توجه به اعتبار مدرک شان بهترین گزینه ی شغلی را برای خود انتخاب کرده و درآمدهای بالایی را از آن خود کنند.

دوره آموزش حسابداری ویژه بازار کار - آموزشگاه گام برتر

چرا در دوره حسابداری ویژه بازار کار آموزشگاه گام برتر شرکت کنیم؟

از آنجایی که این آموزشگاه  تمامی دوره های آموزشی خود را بر اساس نیاز بازار کار و همچنین فرصت های شغلی تهیه و برگزار می کند، لذا دوره آموزش حسابداری ویژه بازار کار جز آن دسته از دوره هایی است که برای افرادی که می خواهند در زمینه حسابداری مشغول به فعالیت شوند بسیار مناسب و کاربردی است. این دوره ضمن اینکه تمامی دانشپذیران را با سرفصل ها و دروس مربوط به حسابداری آشنا می کند.

از طرف دیگر تمامی استانداردهای آموزشی مربوط به تهیه صورت حساب ها، صورتهای مالی، ترازنامه ها، گزارشات و غیره را به دانشپذیران آموزش داده و به آنها یاد می‌دهد که چگونه بتوانند به عنوان یک حسابدار حرفه ای و زبده در بازار کار مشغول به فعالیت شوند. از آنجایی که این موسسه تمامی جزوات آموزشی خود را با بهره گیری از دانش اساتید بنام و حرفه ای در کلیه زمینه ها تهیه و ارائه می کند. در زمینه حسابداری نیز با توجه به اهمیت این حرفه بهترینها را به کار گرفته است.

لذا اگر قصد ورود به بازار کار حرفه حسابداری را دارید پیشنهاد ما به شما شرکت در دوره حسابداری ویژه بازار کار آموزشگاه گام برتر است. چرا که با شرکت در این دوره  ضمن آموزش و یادگیری کلیه سرفصل های حسابداری می توانید مدرک یا گواهینامه معتبر حسابداری ویژه بازار کار را دریافت کرده و از اعتبار آن جهت استخدام و ورود به فرصت های شغلی روبرویتان نهایت استفاده را بکنید.

چرا که قطعاً نام مرکز آموزشی گام برتر اولین نام و نامی دیر آشنا در میان تمامی مراکز آموزش شهرستان پاکدشت است. پس با ما همراه باشید و امتیازات ویژه ای برای خود بیافرینید.

سوالات متداول دوره حسابداری ویژه بازار کار

برای ثبت نام در دوره‌های جامع آموزش حسابداری ویژه بازار کار باید چکار کرد؟

جهت ثبت نام می‌توانید به 3 روش زیر اقدام کنید:
1-ثبت نام آنلاین: پرداخت هزینه دوره به صورت آنلاین از طریق وب سایت موسسه گام برتر.
2-ثبت نام تلفنی:  ارتباط با کارشناسان آموزش جهت ثبت نام دوره مورد نظر.
3-ثبت نام حضوری: مراجعه حضوری به موسسه آموزشی گام برتر و ثبت نام در دوره مورد نیاز.

کلاس‌های آموزش حسابداری ویژه بازارکار در کجا برگزار می‌شوند؟

دوره‌های آموزش حضوری:
کلاس‌های حضوری در محل موسسه به آدرس پاکدشت.دو راهی یبر .نیایش اول.آموزشگاه کامپیوتر گام برتر برگزار می‌گردد. جهت مشاهده اطلاعات تماس اینجا کلیک کنید

در پایان دوره، مدرک نیز ارائه می‌گردد؟

بله، در پایان دوره و در صورت قبولی در آزمون، گواهی فنی و حرفه ای ارائه می‌گردد. به فراگیرانی که در کارگاه‌های آموزشی بدون آزمون شرکت کنند، گواهی حضور ارائه می‌گردد. *مدارک ارائه شده مورد تایید سازمان فنی و حرفه‌ای کشور می‌باشد*

پیش‌نیاز شرکت در دوره‌های جامع حسابداری ویژه بازارکار چیست؟

شرکت در این دوره ها هیچ گونه پیشنیازی ندارد.

دیگر دوره های ویژه آموزشگاه گام برتر