gamebartar-logo

ارتباط با پشتیبانی ۲۴ ساعته

09127919436

powermil

پاورمیل

اپراتوری فرز cnc

hesabdari

حسابداری

ویژه بازار کار

دوره آموزش نرم آفزار سپیدار

دوره آموزش سپیدار همکاران سیستم با توجه به درخواست مخاطبان آموزشگاه گام برتر به زبان ساده و کاملا کاربردی و جامع ارائه شده، تا تمامی اشخاصی که با این نرم افزار حسابداری سر و کار دارند بتوانند از آن استفاده کنند. در شرکت های حسابداری کار های مختلفی انجام میشود و حسابداران برای پیشبرد سریعتر امورشان از نرم افزار های مختلفی استفاده میکنند. نرم افزار سپیدار همکاران سیستم به حسابداران کمک میکند با کمترین محدودیت ها در شرکت های حسابداری و واحد های اقتصادی از آن ها استفاده شود.

کاربرد نرم افزار سپیدار در شرکت هایی است که در زمینه های بازرگانی، خدمات تولیدی و پیمانکاری، عرضه نرم افزار ها فعالیت میکنند میباشد و میتوان از این نرم افزار برای سیدن به اهداف حسابداری در این زمینه ها استفاده کرد.

علت زیاد بودن کاربرد نرم افزار سپیدار همکاران سیستم این است که مدیران علاقه دارند از مزایای این نرم افزار مانند کدگذاری پیشرفته، آماده سازی و آپدیت اظهارنامه ها در کوتاهترین زمان بهره مند شوند و به همین دلیل در بخش حسابداری بیشتر شرکت ها از این نرم افزار استفاده میشود.

دوره آموزش نرم آفزار سپیدار

 نرم افزار دوره سپیدار همکاران سیستم

نرم افزار سپیدار همکاران سیستم ویژه کسب و کارهای کوچک و متوسط است. در حقیقت با توجه به کوچک بودن ابعاد سازمان ها برای مدیریت درست آن ها باید با برنامه و فکر عمل نمود به همین علت شیوه مدیریت کردن کسب و کارهای کوچک در داخل کشور بسیار مورد توجه و اهمیت مدیران قرار گرفته است. زیرا هر شرکت و سازمانی در مرحله های مختلف کاری خود با چالش هایی مواجه می شوند که یکی از مهم ترین این چالش ها مدیریت مالی و مدیریت حسابداری شرکت هاست.

مشکلاتی مثل مدیریت وجوه نقد و گزارش گیری های مختلف، پرداخت حقوق کارکنان و محاسبه کردن اضافه حقوق، پایان سال مالی، مدیریت چک ها و غیره. نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم به علت کارکرد آسان در میان تمامی شرکت های خدماتی، تولیدی، صنعتی، بازرگانی، به شدت مورد بهره برداری قرار گرفته است و در بین مدیران ایرانی توانسته جایگاه ویژه ای برای خود پیدا کند.

همچنین با توجه به شرایط مختلف بازار توانسته بخش عمده ای از مشکلات را برطرف نماید و اغلب مدیران توانسته اند به یاری این نرم افزار نقاط ضعف و قوت سازمان خود را شناسایی کرده و هزینه ها و منابع مالی را در جهت پیشرفت سازمان خود کنترل کنند.

یادگیری و داشتن دانش مورد نیاز برای استفاده از نرم افزار های حسابداری از وظایف یک حسابدار است و دارای نکات ریز و درشت بسیاری است که برای یادگیری و استفاده درست از آنها، نیاز به زمان و تجربه در کار است. برای صرفه جویی در زمان، رسیدن به تجربیات مورد نیاز و استفاده از تکنیک های حسابداری در این زمینه، تیم آموزشی گام برتر تمامی این مطالب و آموزش ها را در دوره سپیدار همکاران سیستم قرار داده است.

دوره آموزش نرم آفزار سپیدار - آموزشگاه گام برتر

سرفصل های دوره آموزش نرم آفزار سپیدار

تعریف سال مالی

تنظیمات کلی سپیدار 

تعریف کاربری

ایجاد کدینگ پیش فرض تولیدی

تعریف تفصیلی مرکز هزینه

تعریف تفصیلی حساب بانکی

تعریف تفصیلی کارت خوان

تعریف دسته چک

دریافت و پرداخت

صدور رسیددریافت جدید

تسویه کارت خوان

صدور اعلامیه پرداخت

پرداخت بانک به بانک

عملیات بانکی

وصول چک

استرداد چک

تعریف انواع فروش

ثبت نام قیمت

ثبت فاکتور

ثبت رسید انبار

صدور خروج انبار

صدور فاکتور فروش

صدور پیش فاکتور

تعریف شغل

تعریف محل خدمت

تعریف شعبه های بیمه و مالیات

تعریف قرارداد حقوق

اطلاعات ماهانه

ترک کار و تسویه حساب

شرکت – عملیات پایان حساب

بستن سیستم حسابداری

صدور سند افتتاحیه

گزارشات حسابداری

گزارشات خرید و فروش

گزارشات حقوق

تهیه نسخه پشتیبان

ویژگی های نرم افزار سپیدار همکاران سیستم

آماده سازی و نصب آن با سرعت بسیار بالا در کم ترین زمان ممکن انجام می شود.

دریافت کردن به سهولت انواع گزارش های مروری و نمودارهای مدیریتی در قالب های Word-Excel-Pdf

با در نظر گرفتن استانداردهای جهانی ارتباط گرفتن با شرکت های خارجی را آسان کرده

در این نرم افزار امکان استفاده از جند زبانی و چند ارزی وجود دارد.

سپیدار با درست کار کردن و در واقع یکپارچگی بین سیستم های خودش سبب شده است که کسب و کار فردی که از این نرم افزار استفاده می کند با سرعت بالاتری پیش رود.

دوره آموزش نرم آفزار سپیدار - آموزشگاه گام برتر

امکانات نرم افزار سپیدار همکاران سیستم

تحریر کردن دفاتر قانونی به آسان ترین شکل ممکن و پیوست ضمیمه به سندهای حسابداری.

انواع کد گذاری کردن پیش فرض مناسب شرکت های تولیدی، خدماتی، پیمانکاری، بازرگانی و پخش.

انجام اتوماتیک عملیات هایی که در پایان سال مالی صورت می گیرد و پر حجم و زمان بر است.

تبدیل ارزها و واحدهای پولی مختلف و ارز پایه در عملیات های تجاری و صادر کردن سند تبدیل ارز.

گزارش های گردش حساب ها و مانده حساب در سطوح به صورت کلی یا به تفکیک دلخواه مخاطب.

طبقه بندی حساب ها در سطوح گروه، کل، معین، تفضیلی.

طبقه بندی بندی های حسابداری بر مبنای نوع آن افتتاحیه، اختتامیه، بستن حساب ها و سیستم صادر کننده.

زمان برگزاری دوره سپیدار همکاران سیستم

دوره آموزش سپیدار همکاران سیستم ویژه افرادی است که با نگرشی متفاوت به حوزه مالیات نگاه می کنند و می خواهند به صورت حرفه ای وارد بازار کار حسابداری شوند. این دوره به نحوی طراحی شده که از حسابداران یک استارتاپ یا مجموعه کوچک تا مدیران مالی فرهیخته که علاقمند به پیشرفت در حوزه مالی هستند، بتوانند در آن شرکت نمایند.

برای دریافت اطلاعات کامل در رابطه با شرایط ثبت نام و زمان شروع دوره با مشاورین ما در آموزشگاه گام برتر تماس بگیرید.

دوره آموزش نرم آفزار سپیدار - آموزشگاه گام برتر

مزایای شرکت در دوره سپیدار همکاران سیستم

برای درک بهتر و مفهومی تر دوره آموزش سپیدار همکاران سیستم ، ما توصیه میکنیم دوره پیش نیاز آن، دوره حسابداری مقدماتی  را بگذرانید تا در دوره سپیدار همکاران سیستم به راحتی مفاهیم اولیه را متوجه شوید. استفاده از نرم افزار حسابداری، موجب ایجاد تغییرات چشمگیری در امور مالی واحد‌های تجاری شده و تأثیرات زیادی در رونق بازار کسب و کار گذاشته است. در واقع، استفاده از این نرم افزارها باعث سرعت بخشیدن به امور مالی، حسابداری در زمینه های مختلف کاربردی می‌شود. بخش‌های اصلی که نرم افزار حسابداری در آن نقش مهمی را ایفا میکند شامل انبار‌داری و دارایی، حساب‌های بانکی و صندوق‌ها، صورت‌های مالی میباشد. سرعت بخشیدن و سهولت کار در بخش حسابداری موجب رونق و سوددهی بیشتر در بازار کسب و کار می شود. شما می توانید با آگاهی از نیاز های شرکت یکی از نرم افزار های حسابداری را برای رسیدگی به امور مالی کسب و کار خود انتخاب کنید.

نرم افزار سپیدار دارای ویژگی های اساسی زیر است:

 • ارائه گزار ش های تحلیلی و کاربردی
 • یکپارچگی
 • به روز بودن
 • ویزگی های گرافیکی
 • سازگار با کسب و کار
 • ضمانت امنیت اطلاعات مالی
 • گسترش پذیری
 • کاربر پسند بودن و سادگی
 • پشتیبانی فنی
 • قیمت مناسب

پیش نیازهای دوره آموزش نرم افزار سپیدار

این دوره پیشنیاز خاصی ندارد و همه ی افراد می توانند در این دوره با هر سطحی از تحصیلات شرکت کنند. همچنین افرادی که با حسابداری آشنا هستند و یا رشته ی تحصیلی آنها حسابداری ، مدیریت و یا مرتبط با حسابداری است می توانند در این دوره شرکت کنند و برای آنها نکات آموزنده ای خواهد داشت. در این دوره به شرح نرم افزار سپیدار همکاران سیستم پرداخته می شود و دانش افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند نیز افزوده خواهد شد، لذا تمامی افرادی که به دنبال شفافیت در امور حسابداری خود هستند می توانند دون هیچ محدودیتی در دوره آموزش کامل نرم افزار سپیدار شرکت نمایند. البته پیشنهاد می کنیم برای درک بهتر مفاهیم ارائه شده در این کلاس ابتدا و یا به صورت همزمان در دوره حسابداری ویژه بازار کار آموزشگاه گام برتر شرکت نمایید.

دوره آموزش نرم آفزار سپیدار - آموزشگاه گام برتر

مهارت های هنرجو پس از پایان آموزش دوره نرم افزار حسابداری سپیدار

متقاضیان و کارآموزان پس از پایان کلاس و یادگیری نرم افزار سپیدار مهارت ها و تکنیک های مختلفی را می آموزند که باعث می شود از آن ها به عنوان یک حسابدار توانا و آشنا به نرم افزار های مختلف از جمله نرم افزار سپیدار همکاران سیستم یاد شود. افرادی که در این دوره آموزشی شرکت می کنند با توجه به کم بودن افراد حاضر در کلاس و همچنین سود بردن از سیستم های مجزا و آموزش های پیشرفته و استفاده از ابزار های مناسب آموزشی مهارت های زیر را به خوبی کسب می کنند.

 • یادگیری و آموزش کامل نرم افزار سپیدار
 • ارتقای سطح مهارت متقاضیان در کار با سیستم های مالی و حسابداری
 • ارتقا مهارت دانش آموختگان این دوره جهت ورود به بازار کار
 • آشنایی با عملیات تعریف و  فروش خدمات  و کالا
 • اشنایی با مفاهیم حقوق و دست مزد
 • راه اندازی سیستم حقوق و دستمزد
 • صدور اسناد حسابداری و تهیه گزارشات روزانه و نهایی

آموزشگاه کامپیوتر گام برتر علاوه بر دوره آموزش نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم، دوره های آموزشی دیگری شامل دوره آموزش حسابداری ویژه بازار کار، آموزش نرم افزار هلو و مهارت های گوناگون دیگری را نیز برگزار می کند که برای آشنایی و اطلاعات بیشتر در مورد این دوره ها می توانید با کارشناسان گام برتر تماس حاصل فرمایید.

دیگر دوره های ویژه آموزشگاه گام برتر