gamebartar-logo

ارتباط با پشتیبانی ۲۴ ساعته

09127919436

powermil

پاورمیل

اپراتوری فرز cnc

hesabdari

حسابداری

ویژه بازار کار

دوره آموزشی اکسس در پاکدشت

دوره آموزشی اکسس در پاکدشت: همانطور که می دانید Access یکی از هفت نرم افزار در مجموعه آفیس است. این برنامه برای ساخت بانک های اطلاعاتی و ایجاد فرم و ذخیره آن ها طراحی شده است. شما با استفاده از این برنامه می توانید به راحتی میزان زیادی از اطلاعات را به صورت دسته بندی شده ذخیره کنید. با توجه به این که Microsoft Access یکی از مهارت های هفت گانه ICDL است (آموزش ICDL در پاکدشت)، پس یادگیری آن برای افرادی که خواهان مدرک ICDL هستند، ضروری است. همچنین بسیاری از ادارات و شرکت های بزرگ برای ذخیره و استفاده از اطلاعات خود آن ها را در بانک های اطلاعاتی ذخیره می کنند. با شرکت در دوره آموزش اکسس در پاکدشت، شما می توانید علاوه بر ایجاد پایگاه داده برای اطلاعات شرکت های کوچک و متوسط، در امر نگهداری، جستجو و بازیابی اطلاعات به راحتی کار خود را انجام دهید. افرادی که در شرکت ها و ادارات مشغول به کار هستند و همچنین کارکنان تمامی ادارات از جمله بانک ها برای نگهداری اطلاعات خود از بانک اطلاعاتی استفاده می کنند. به همین دلیل اگر قصد کار در این مجموعه ها در هر سطحی را دارید،  باید با ابتدایی ترین بانک اطلاعاتی به صورت کامل آشنایی داشته باشید. اگر به زبان ساده کاربرد این نرم افزار را به شما توضیح دهیم باید گفت که راحت تر از خیلی از نرم افزار های مرتبط می توانید یک بانک اطلاعاتی را تشکیل دهید و اطلاعات مربوط به حسابداری، کنترل پروژه، اطلاعات انبار، اطلاعات تردد و … را در آن برنامه نویسی و ذخیره کرد و روی این اطلاعات کارهای زیادی انجام داد.

access-training-course-gaamebartar

دوره آموزشی اکسس در پاکدشت

ارزش مدرک دوره آموزشی اکسسAccess

شما عزیزان با ثبت نام در آموزشگاه گام برتر پاکدشت می توانید در این دوره شرکت کرده و با اخذ مدرک معتبر شروع به فعالیت در زمینه کاری خود کنید. این آکادمی که زیر مجموعه سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد، دو نوع مدرک را می تواند به دانشجو ارائه دهد. در طول دوره آموزش اکسس در پاکدشت با استفاده از اساتید مجرب و حرفه ای در کلاس های حضوری و غیر حضوری و استفاده از تکنیک گام به گام و حل تمرین های هر فصل باعث می شود تا دانشجو به خوبی محتوا را یاد گرفته و در حرفه خود به خوبی استفاده کند. علاوه بر این به دلیل استفاده از فیلم ها و جزوات آموزشی متعدد، احتمال قبولی در آزمون فنی وحرفه ای بسیار بالا است. مدرک فنی و حرفه ای که این آکادمی به دانشجویان خود می دهد، یک مدرک بین المللی و قابل ترجمه است که برای دریافت آن باید پس از دوره آموزشی برای اخذ آن اقدامات لازم را انجام داد. به این ترتیب پس از پایان دوره برای امتحان کتبی و عملی این برنامه از طرف آموزشگاه معرفی می شوند. همچنین دانشجویانی که به دنبال استخدام سریع تر هستند، می توانند با اخذ مدرک داخلی بلافاصله مشغول به کار شوند.

access-training-course-gaame-bartar

ارائه دوره آموزشی اکسس در پاکدشت توسط آموزشگاه گام برتر

معمولا پس از گذراندن دوره ای آموزشی، مدرکی دریافت می کنید که گاه معتبر بوده و گاهی اوقات هم بدون استفاده باقی می ماند. زیرا محتوای مفیدی آموزش داده نشده و بنابر این شما قادر به استفاده از آن مدرک نخواهید بود. اما در این راستا باید بگوییم که طبق استانداردهایی که در این مجموعه رعایت شده است و تلاش بی وقفه آموزشگاه گام برتر برای جلب رضایت کارآموزان عزیز، همواره به عنوان برترین آموزشگاه کامپیوتر پاکدشت واقع در جنوب شرقی تهران شناخته شده ایم و از این بابت بسیار خرسند هستیم. در بخش دوره آموزشی اکسس هم مانند سایر بخش های آموزشی این مجموعه به گفته دانشجویان عزیز به عنوان برترین آموزشگاه برگزار کننده دوره های ICDL از جمله اکسس به شمار می رود و این برای ما بسیار ارزشمند است و همواره سعی خود را در راستای نگه داشتن این عنوان خواهیم کرد. اگر شما قصد استخدام در  مراکزی را دارید که با بانک های اطلاعاتی سر و کار دارند، بدون شک باید به صورت کامل روی اکسس تسلط داشته باشید. برای ایجاد بانک اطلاعاتی از اکسل هم استفاده می شود اما باید گفت که اکسس میزان بیشتری از اطلاعات را در خود ذخیره و نگهداری می کند.

عزیزانی که به دنبال یادگیری نرم افزار اکسس برای بازار کار هستن پیشنهاد میکنیم حتما دوره آموزش پاورپوینت در پاکدشت و دوره آموزش نرم افزار ورد در پاکدشت را نیز شرکت کنند.

دوره آموزشی اکسس و آشنایی با محیط آن

همان طور که خدمت شما عزیزان توضیح دادیم، در آموزشگاه کامپوتر گام برتر در محیطی مجرب ما به شما به صورت حرفه ای آموزش می دهیم تا بتوانید از مدرک خود استفاده لازم را ببرید. در دوره آموزشی اکسس شما با محیط اکسس آشنا می شوید همچنین با تک تک گزینه های آن از جمله مفاهیم اساسی پایگاه داده، موجودیت ها، ارتباطات بین موجودیت ها، صفت های آن ها و … . این دوره معمولا پس از اتمام دوره مقدماتی ICDL و ورد برگزار می شود تا مخاطب با مفاهیم کلی کامپیوتر آشنایی لازم را داشته باشد. سپس به راحتی مفاهیم و گزینه های محیط اکسس را درک می کند.

با مشاهده تصویر بالا محیط کاری اکسس را می بینید. این برنامه با ذخیره اطلاعات مربوط به هر شرکت می تواند کارهای زیادی روی آن ها انجام دهد. یکی دیگر از کاربردهای اکسس، تهیه بانک های اطلاعاتی برای نرم افزار های تحت وب مانند سیستم های مدیریت محتوا مانند my sql و  sql server می باشد. با استفاده از این بانک اطلاعاتی می توان بخشی یا تمام محتوا را سازماندهی کرده و در صورت لزوم حذف کرد. در تصویر بالا به جدول موجود table گفته می شود که حاوی سطر record و ستون است و به هر کدام از خانه های این جدول فیلد field گفته می شود.

با شرکت در کلاس های این آموزشگاه شما با تمامی بخش های اکسس و نحوه کار با آن ها به صورت حرفه ای آشنا خواهید شد.

access-training-course-gamebartar

سرفصل دوره آموزشی اکسس در پاکدشت:

آشنایی با  مفاهیم بانک اطلاعاتی، گام های اصلی در شروع کار بانک اطلاعاتی و تنظیمات

آشنایی با عملکرد های اصلی در جداول، طراحی و قالب جدول ها

ارتباط با فرم ها

بازیابی اطلاعات از طریق فیلتر کردن، در خواست  و مرتب کردن رکورها

کار با گزارشات درAccess

آمادگی برای چاپ

تنظیمات چاپ

دیگر دوره های ویژه آموزشگاه گام برتر