gamebartar-logo

ارتباط با پشتیبانی ۲۴ ساعته

09127919436

powermil

پاورمیل

اپراتوری فرز cnc

hesabdari

حسابداری

ویژه بازار کار

دوره آموزشی اتوکد پیشرفته

دوره آموزشی اتوکد پیشرفته در پاکدشت: نرم افزار اتوکد برنامه ای با کارایی بالا در حوزه معماری ساختمان می باشد. پیش از اختراع نرم افزار اتوکد کارهای مدل سازی و طراحی باید به طور دستی انجام می شد که متأسفانه این کار با مشکلاتی مثل خطاهای پرهزینه، خستگی زیاد و زمان بر بودن رو به رو بود. با روی کار آمدن نرم افزار اتوکد، مهندس ها به صورت گسترده از مدل های دو بعدی و سه بعدی و نقشه های اتوکد برای به وجود آوردن نقشه های پارامتریک استفاده می نمایند. بنابراین هر مهندسی که شغل نقشه کشی و معماری ساختمان را انتخاب می کند باید دوره آموزشی اتوکد پیشرفته را بگذراند. البته افراد علاقه مند به حوزه معماری ساختمان هم می توانند در این دوره شرکت کنند که در ادامه جزئیات بیشتری را درمورد مخاطبان این دوره آموزشی در اختیارتان قرار خواهیم داد؛ پس با سایت گام برتر همراه باشید.

Advanced AutoCAD training course

دوره آموزشی اتوکد پیشرفته در پاکدشت

چرا باید اتوکد پیشرفته را یاد بگیریم؟

پیش از بیان دلایل اینکه چرا باید اتوکد پیشرفته را یاد بگیرید خوب است بدانید برنامه اتوکد یکی از پر کاربرد ترین نرم افزار های طراحی دیجیتال توسط رایانه است و هدف آن ایجاد نقشه های مهندسی و ساخت و ساز می باشد و اما دلایلی که باید اتوکد را فراگیرید:

  1. بهره وری از اتوکد در کاربرد های متنوع: ممکن است در آینده با کارهایی مثل طراحی مبلمان، ساخت قطعات معماری مینیاتوری و چاپ سه بعدی رو به رو شوید. برای انجام تمامی این کار ها می توانید از اتو کد استفاده کنید، همچنین با تسلط بر این برنامه می توانید در حوزه های دکوراسیون داخلی، معماری، طراحی صنعتی و … فعالیت داشته باشید.

با کمک اتوکد می توانید رابط ابزار های طراحی را درک نمایید: با فراگیری نرم افزار اتوکد درواقع شما دانش و مهارت خود را در تمامی نرم افزار های شرکت اتودسک افزایش داده اید چرا که اتوکد: 

  1. به نرم افزار برتر مدل سازی و طراحی دو بعدی و سه بعدی تبدیل گشته و با دیگر برنامه های CAD، که رابطه کاربری مشابه اتوکد دارند، در ارتباط است. بنابراین تسلط به رابط اتوکد باعث می شود شما با رابط سایر برنامه ها نیز آشنا شوید.
  2. اتوکد باعث تقویت نمونه کار های شما خواهد شد: امروزه با توجه به بازار کار فوق العاده رقابتی باید برای پیشی گرفتن از رقبا، کار تمایز یافته و خلاقانه تری ارائه دهید. اگر در حوزه های معماری، مدیریت پروژه و مهندسی ساخت و ساز فعالیت دارید داشتن علم طراحی توسط رایانه باعث برتری ویژه شما خواهد شد. بنابراین با ساخت یک نمونه کار مطلوب و قوی و قرار دادن آن در رزومه کاری خود می توانید توجه کارفرما ها را به خود جلب کنید.

موارد فوق از مهم ترین دلایل یادگیری نرم افزار اتوکد می باشند.

سرفصل های دوره آموزشی اتوکد پیشرفته آموزشگاه گام برتر

سرفصل های دوره آموزشی اتوکد پیشرفته آموزشگاه گام برتر به گونه ای تنظیم شده است که مطالب را مرحله به مرحله همراه با تمرین و انجام پروژه پیش می برد و به تسلط بر همه ی بخش های برنامه اتوکد می انجامد. در اینجا سرفصل های این دوره آموزشی را برایتان عنوان می کنیم: لازم به ذکر است که تمامی سرفصل های آموزشگاه گام برتر مطابق با سرفصل های استاندار سازمان فنی و حرفه ای بوده و برای ورود به بازار کار مناسب و کاربردی می باشد. همچنین فراگیری مطالب فوق توسط آموزشگاه گام برتر و اساتید دوره آموزشی تضمین شده است.

مخاطبان دوره آموزشی اتوکد پیشرفته

همانطور قبل تر گفتیم قصد داریم در این بخش از مقاله مخاطبان دوره آموزشی اتوکد پیشرفته را به شما معرفی کنیم. همه افراد علاقه مند به حوزه معماری و ساختمان که در رشته های عمران، برق و الکترونیک و همه رشته های فنی و مهندسی دارای تمایل به نقشه کشی، ترسیم نقشه سه بعدی تحصیل کرده اند می توانند دراین دوره آموزشی شرکت کنند. همچنین افراد علاقه مند به فعالیت در زمینه طراحی و ویرایش نقشه های پیشرفته و دانش آموزانی که به کار با نرم افزار های فنی و نقشه کشی تمایل دارند می توانند در این دوره اموزشی گام برتر شرکت کنند. مشاغل مربوط به این دوره آموزشی شامل مهندس تجزیه و تحلیل، مدیر طراحی، مهندسان ناظر و معمار های سیستم می شود.

کلام آخر

در این مقاله به معرفی نرم افزار اتوکد پرداختیم و مزایای یادگیری آن را شرح دادیم سپس سرفصل های دوره آموزشی آموزشگاه را برایتان عنوان کردیم. همانطور که پیش تر نیز به آن اشاره کردیم افرادی که به برنامه اتوکد تسلط دارند خیلی سریع جذب کار می شوند چرا که اتوکد بسیار کاربردی بوده و در مشاغل مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. لازم به ذکر است که علاوه بر پر کاربرد بودن اتوکد شما با داشتن مدرک معتبر فنی حرفه ای شانس بیشتری برای ورود به باز کار خواهید داشت و آموزشگاه گام برتر پس از پایان دوره آموزشی به دانش پذیران خود مدرک فنی حرفه ای را ارائه خواهد داد. پس اگر علاقه به شرکت در دوره آموزشی اتوکد هستید به سایت گام برتر به نشانی www.gaamebartar.com مراجعه نمایید.

Advanced AutoCAD training

سرفصل دوره آموزشی اتوکد پیشرفته در پاکدشت:

آموزش تنظیمات اولیه جهت شروع کار سه بعدی

آموزش استفاده از انواع حجم های آماده سه بعدی و نحوه ی گردش در فضای سه بعدی

کار با سیستم مختصاتی سه بعدی

جابجایی، چرخش و بزرگنمایی اجسام سه بعدی به روش های گوناگون

آموزش استفاده از دستور Sweep, Pitch, Loft, Revolve

تبدیل یک نقشه دو بعدی به سه بعدی در اتوکد

ویرایش پیشرفته اشیا solid editing ، solid

آموزش استفاده از Gizmo و ایجاد section

آموزش استفاده از انواع دستورات Batch، surface، Blend

آموزش کار با تکنیک های Mesh

آموزش ساخت و اختصال متریال

کار با منابع نور وسایه، مدیریت نور و نور پردازی در اتوکد

آشنایی و کار با ابزار Camera در اتوکد

رندرکردن مدلهای سه بعدی در اتوکد

پیش نیاز دوره آموزش نرم افزار اتوکد پیشرفته

برای شروع دوره آموزش نرم افزار اتوکد پیشرفته شما عزیزان نیاز دارید به دوره نقشه خوانی و نقشه کشی صنعتی و نرم افزار اتوکد پیشرفته آشنایی و تسلط کافی داشته باشید. از این رو برای شروع و به عنوان پیش نیاز باید دوره نقشه خوانی و نقشه کشی صنعتی و نرم افزار اتوکد پیشرفته  را نیز گذرانده باشید. برای این منظور می توانید در دوره های فوق نیز ثبت نام کنید.

دیگر دوره های ویژه آموزشگاه گام برتر