gamebartar-logo

ارتباط با پشتیبانی ۲۴ ساعته

09127919436

powermil

پاورمیل

اپراتوری فرز cnc

hesabdari

حسابداری

ویژه بازار کار

آموزش حسابداری شرکت ها

آموزش حسابداری شرکت ها در پاکدشت: مطمئناً تاکنون حداقل یکبار نام حسابداری به گوشتان خورده است. اگر بخواهیم تعریفی از حسابداری ارائه دهیم باید بگوییم که حسابداری سیستم اطلاعاتی می باشد که با گردآوری اطلاعات مورد نیاز به اعتبار دهندگان،سرمایه گذاران و مدیران دولت کمک می کند تا درمورد مسائل مهم اقتصادی بهتر تصمیم گیری کنند.مدیران با مواردی مانند ترازنامه و ثبت حساب ها و آشنایی با گزارش های حسابداری مانند سود و زیان دائما در ارتباط اند. در حال حاضر موضوع حسابداری شرکت ها به یکی از اصلی ترین موضوعات تبدیل شده است چرا که علاوه بر مدیران شرکت ها، سهامداران، سازمان امور مالیاتی و سایر ذی نفعان نیز به آن توجه زیادی می کنند. در این مقاله قصد داریم شما را با این علم بیشتر آشنا کنیم و درمورد دوره های آموزشی آن اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم، پس تا انتهای این مقاله با سایت گام برتر همراه باشید.

در ابتدا به علاقه مندان به دوره آموزش حسابداری شرکت ها پیشنهاد میکنیم برای کسب تجربه بیشتر و قوی کردن پایه حسابداری، در دوره آموزش حسابداری در پاکدشت نیز شرکت کنند.

company accounting training

آموزش حسابداری شرکت ها در پاکدشت

نحوه آموزش حسابداری شرکت و وظایف حسابدار شرکت

علم حسابداری شرکت به نام زبان تجارت شناخته شده و به مراتب باعث سود آوری شرکت می شود. این علم عبارت است از گردآوری و ثبت معاملات در پرونده ها و گزارش ها. از اصلی ترین و شاید مهم ترین مزیت های این علم مبتنی بودن آن بر اعداد می باشد یعنی یک داده با قابلیت اندازه گیری است در نتیجه اگر ضرر یا سودی موجود باشد تنها توسط اعداد و ارقام مشخص خواهد شد. هدف این علم گزارش ارزش شرکت نمی باشد بلکه هدف آن گردآوری اطلاعات لازم برای سایرین به منظور ارزیابی ارزش شرکت برای خودشان هست. صورت سود و زیان نشان دهنده این است که شرکت سرمایه خود را به چه صورت خرج نموده و سود به دست آورده است. استفاده از این علم سبب می شود که اطلاعات به گزارش تبدیل شوند و تا توسط آن درمورد آینده مالی شرکت تصمیم گیری آسان تر شود. این علم کاربردی، صورت جریان وجوه نقد شرکت را نشان داده و مشخص می کند چه میزان پول نقد و برای چه هدفی در حال استفاده است. حسابدار های شرکت که وظیفه گردآوری و تلفیق صورت های مالی شرکت را عهده دارند؛ گزارش های صورت های مالی را برای مدیر آماده کرده و همچنین مطمئن می شوند که هر قسمت از شرکت به درستی فعالیت می کند و برای شرکت سود کسب می کند. علاوه بر موارد ذکر شده حسابدار شرکت دو وظیفه مهم بر عهده دارد :

 1. پیگیری نمودن درآمد و هزینه ها و ایجاد تعادل در دفاتر به صورت روزانه
 2. تجزیه و تحلیل درآمد و هزینه ها و بررسی اینکه آیا از سرمایه شرکت به شکل صحیح و موٌثر استفاده می شود یا خیر. علاوه بر این یک حسابدار شرکت باید درخصوص هزینه های پروژه به سازمان ها مشاوره دهد.

سرفصل های دوره آموزش حسابداری شرکت آموزشگاه گام برتر

خب تا این قسمت از مقاله کم و بیش با وظایف و نحوه کار حسابدار شرکت آشنا شدید و درمورد اهمیت علم حسابداری شرکت مطلع شدید. اگر علاقه مند به فراگیری این علم شده باشید، احتمالا اکنون این پرسش در ذهنتان مطرح شده است که برای تبدیل شدن به یک حسابدار شرکت حرفه ای باید چه مباحثی را بیاموزیم؟ ما در این بخش از مقاله به این پرسش شما پاسخ می دهیم وسرفصل های آموزشی این دوره آموزشگاه را مطرح خواهیم کرد :

 • شناخت و مهارت های اولیه حسابداری
 • مهارت تجزیه و تحلیل مسئله های پیچیده تر، دسته بندی استدلال های منسجم و بدست آوردن نتیجه گیری های ملاحظه شده
 • آشنا شدن با الزامات و استاندار های حسابداری و قوانین شرکت ها
 • جمع آوری اسناد و مدارک
 • سلسله مراتب حسابداری
 • سلسله مراتب فروش
 • سلسله مراتب انبار
 • سلسله مراتب خزانه داری
 • سلسله مراتب دستمزد و حقوق
 • عملیات کنترل نمودن اسناد
 • ارزشیابی اوراق بدهی، اوراق بهادار و حقوق سهامداران
 • تجزیه و تحلیل بازدهی ریسک
 • مجموعه عملیات پایانی هر ماه شامل لیست بیمه و دستمزد
 • مجموعه عملیات سه ماه شامل ارزش افزوده و ماده 169
 • مجموعه عملیات پایان سال شرکت
 • تحریر دفترهای قانونی شرکت ها
 • اظهارنامه عملکرد
 • آموزش داشتن مصاحبه شغلی موفق

موارد فوق جزء ویژگی ها و الزامات این علم محسوب می شوند اما آموزشگاه گام برتر علاوه بر این موارد، درباره ی مسئله های پیشرفته حسابداری مثل حسابداری دارایی های غیر جاری، حسابداری بدهی ها و حسابداری نامشهود نیز آموزش هایی را برای شما هنر پذیران عزیز تدارک دیده و پوشش کامل و جامعی درباره موضوعات تلفیقی و سرمایه گذاری سهام فراهم آورده است که آشنایی با آنها برای شما عزیزان بسیار سودمند خواهد بود.

چرا برای یادگیری حسابداری شرکت گام برتر را انتخاب کنم؟

 1. طراحی و مدل سازی سطوح و قطعات پیچیده، شرکت‌های هواپیماسازی همچون بوئینگ و شرکت‌های خودروسازی همچون فورد و نیسان از نرم‌افزار کتیا استفاده می کنند.
 2. طراحی پروسه ماشینکاری وتولید و استخراج G-code برای دستگاه‌های تراشکاری cnc جهت ساخت قطعه
 3. طراحی و تحلیل مکانیزم‌ها،سیستم ها و تجهیزات هیدرولیکی، پنوماتیکی، الکتریکی و…
 4. طراحی قالب ومدل‌های ورق کاری
 5. شبیه‌سازی
 6. مدیریت پروژه‌ها
accounting-training-for-companies-in-pakdasht-game-bartar

کلام آخر

در این مقاله درمورد حسابداری و حسابدار شرکت و وظایف آن صحبت کردیم و اصول و سرفصل های آموزشگاه را برایتان عنوان نمودیم و در آخر درباره ی مزایای ثبت نام در دوره آموزشی سایت گام برترتوضیح دادیم. چنانچه شما عزیزان قصد شرکت در دوره آموزشی ما را دارید می توانید با مراجعه حضوری به آموزشگاه و یا مراجعه به وب سایت گام برتر به نشانی www.gaamebartar.com اقدام به ثبت نام نمایید.

Company accounting training course

سرفصل دوره آموزش حسابداری شرکت ها در پاکدشت:

شرکتهای غیرسهامی

تشکیل شرکت و سرمایه گذاری

انواع موافقتنامه های تقسیم سود

ورود و خروج شریک

انحلال و تصفیه

مفهوم شرکتهای عملی، ثبت عملیات در دفاتر شرکتها، تهیه صورتحساب آماری و تعیین سهم سود وزیان هر یک از شرکا و ثبت آن، نحوه دریافت و پرداخت نهایی بین شرکا

 

شرکتهای سهامی

تاسیس و سرمایه گذاری

توزیع سود  سهام

افزایش و کاهش سرمایه

انحلال و تصفیه

ادغام و تبدیل

اوراق قرضه

سرمایه گذاریهای کوتاه مدت و بلند مدت

پیش نیاز دوره آموزش حسابداری شرکت ها

برای شروع دوره آموزش حسابداری شرکت ها شما عزیزان نیاز دارید به دوره حسابداری مقدماتی آشنایی و تسلط کافی داشته باشید. از این رو برای شروع و به عنوان پیش نیاز باید دوره آموزش حسابداری مقدماتی را نیز گذرانده باشید. برای این منظور می توانید در دوره فوق نیز ثبت نام کنید.

دیگر دوره های ویژه آموزشگاه گام برتر