gamebartar-logo

ارتباط با پشتیبانی ۲۴ ساعته

09127919436

powermil

پاورمیل

اپراتوری فرز cnc

hesabdari

حسابداری

ویژه بازار کار

آموزش حسابداری مقدماتی در پاکدشت

آموزش حسابداری در پاکدشت: بسیاری از علاقه مندان به یادگیری حسابداری، یک مفهوم کلی از این دوره را می دانند ولی در عمل نمی دانند که برای یادگیری این این علم باید ابتدا یک مسیر به عنوان مبتدی را طی کرد تا به مرحله آموزش های پیشرفته رسید. ما در آموزشگاه گام برتر با برگزاری دروه آموزشی حسابداری مقدماتی کاربران را با این مفهوم آشنا کرده و آموزش های لازم را به آن ها می دهیم. ابتدا باید گفت که اولین چیزی که باید برای کار در بازار حسابداری لازم است بدانید، ماهیت حساب ها و معادله حسابداری است و یادگیری آن ها امری حیاتی در این زمینه می باشد. اما مهم ترین نکته برای مدیران، تسلط به گزارشات مالی مانند ترازنامه، صورت گردش جریان نقدی و صورت حساب سود و زیان می باشد. برای یادگیری این امر با گام برتر همراه باشید.

Introductory accounting training

آموزش حسابداری مقدماتی

آموزش حسابداری مقدماتی و اهداف دوره

با توجه به فاصله بین محتوایی که در دانشگاه ها آموزش داده می شود با محتوای عملی آن، صرفاً با معلومات دانشگاهی این رشته نیز نمی توان وارد بازار کار شد. همه ما شاهد بیکاری دانشجویان فارغ التحصیل در همه رشته ها هستیم. حسابداری هم مانند دیگر رشته ها باید از پله اول شروع کرده و آموزش عملی آن را از مقدماتی شروع کرد. در این دوره آموزشی که در آکادمی گام برتر پاکدشت برگزار می شود کارآموز می تواند پس از اتمام دوره، امور شرکت را در سطح مقدماتی انجام داده و با به کارگیری این علم می تواند در شرکت های مختلف استخدام شود. هدف از دوره حسابداری مقدماتی علاوه بر یادگیری این موارد، آن است که کارآموز اگر در شرکتی مشغول به کار شد بتواند پیش بینی مالی و اقتصادی شرکت را انجام دهد، بتواند بر مبنای اطلاعات علمی و قابل اعتماد یک تصمیم گیری صحیح و دقیق داشته باشد و همچنین بتواند بهینه سازی گردش حساب را به درستی انجام دهد. زیرا هدف این آموزشگاه علاوه بر اخذ مدرک توسط دانشجو، یادگیری مهارت ها و به کار گیری آن است. به همین دلیل این آموزشگاه تاکنون به عنوان بهترین آموزشگاه کامپیوتر پاکدشت در میان دانشجویان خود محبوب شده است. در این دوره شما با مفهوم حسابداری آشنا می شوید و امور زیر را فرا می گیرید:

  • تجزیه و تحلیل رویداد های مالی
  • ثبت محتوا در دفتر روزنامه
  • حسابداری شرکت های خدماتی
  • تعیین بهای موجودی کالای پایان دوره
  • شرکت های بازرگانی
  • اسناد تجاری
  • تهیه صورت های مالی و لیست های حقوق و دستمزد
  • کار با نرم افزار هلو و تعرفه ها و قوانین
  • کار با نرم افزار بیمه و همچنین ارسال لیست بیمه
  • و …

آموزش حسابداری در پاکدشت

در این آکادمی با توجه به خواسته کارآموز که قصد دارد به صورت عملی این رشته را فرا گیرد، از بهترین اساتید و مفید ترین جزوات و کتاب های آموزشی بهره گیری کرده و همراه با فیلم ها و تست های آموزشی این دوره را به صورت عملی برای هنرجو برگزار می کنیم. به گونه ای که هنرجو پس از گذراندن این دوره می تواند در سطح مقدماتی در این رشته مشغول به کار شود. همچنین با توجه به این که آموزشگاه گام برتر پاکدشت زیر مجموعه سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد، پس از اتمام دوره و کسب نمره قبولی در آزمون ها یک مدرک و گواهینامه آموزشی به کارآموز داده می شود تا بدون هیچ مانعی بتواند بلافاصله در محیط های مناسب مشغول به کار شود. همچنین مزایای شرکت در کلاس های این آموزشگاه، برگزاری کلاس ها به دو صورت حضوری و آنلاین می باشد و هنر جو به هر روشی که مایل است می تواند شرکت کند. در کلاس های حضوری با روش پرسش و پاسخ و حل تمرین ها و مثال های فراوان و جلسات رفع اشکال مربی به گونه ای کارآموز را آماده می کند تا به خوبی در آزمون ها موفق شود. همچنین مربی در دوره های آنلاین با برگزاری ویدیو کنفرانس با دانشجو در ارتباط بوده و امکان ضبط هر دوره برای دانشجو فراهم می باشد. لازم به ذکر است که هنرجو می تواند پس از اتمام این دوره همچنان با پشتیبانی مربیان این آموزشگاه از اطلاعات مورد نیاز آن ها در زمینه دوره آموزشی مربوطه بهره مند شوند. مزیت شرکت در آموزش حسابداری مقدماتی در این آکادمی این است که پس از اخذ مدرک مقدماتی این رشته، بلافاصله در کلاس دوره پیشرفته آن می توانید ثبت نام کرده و مدرک حسابداری پیشرفته را نیز دریافت نمایید.

پیش نیاز و بازار کار حسابداری مقدماتی

با توجه به کار با رایانه در این حرفه آشنایی مقدماتی با کامپیوتر به عنوان پیش نیاز در این دوره کافی است و پیش زمینه دیگری نیاز نیست. در مورد بازار کار این رشته باید گفت که هر روزه تعداد شرکت هایی که ثبت می شوند رو به افزایش است. از این رو نیاز آن ها به افرادی که با حسابداری آشنایی داشته باشند نیز بیشتر شده است. رشته حسابداری از نظر اشتغال در بالای همه رشته ها قرار می گیرد، زیرا همه شرکت ها و موسسات، سازمان ها، ارگان ها و حتی فروشگاه ها به حسابدار نیاز دارند تا بتوانند امور خود را ثبت کنند. به همین دلیل پس از یادگیری این رشته در آموزشگاه کامپیوتر پاکدشت (گام برتر) با خیال راحت می توانید شروع به فعالیت در محیط های مربوط کنید و بدون معطلی وارد بازار کار شوید. با آموزش دوره حسابداری مقدماتی و سپس دوره پیشرفته آن می توانید به راحتی در هر نهاد و سازمانی مشغول به کار شوید.

basic accounting

سرفصل دوره آموزش حسابداری در پاکدشت:

شناسایی مفاهیم و تعاریف حسابداری

تشخیص مفروضات و اصول حسابداری

کاربرد معادله حسابداری

ثبت دفاتر و اسناد حسابداری

تهیه گزارش های مالی

ثبت حسابداری بازرگانی

حسابداری موجودی کالا

حسابداری وجوه نقد

ثبت اسناد تجاری

اصلاح حساب ها و اشتباهات حسابداری و بستن حساب ها

دیگر دوره های ویژه آموزشگاه گام برتر