gamebartar-logo

ارتباط با پشتیبانی ۲۴ ساعته

09127919436

powermil

پاورمیل

اپراتوری فرز cnc

hesabdari

حسابداری

ویژه بازار کار

آموزش کاربر اتوماسیون اداری

آموزش کاربر اتوماسیون اداری Automation در پاکدشت: نرم افزار های اداری بخشی از نرم افزار های کاربردی می باشند و در کل در حوزه فناوری اطلاعات ثبت شده اند. کاربر اتوماسیون اداری یک نرم افزار جامع و کامل می باشد که برای انجام تمامی امور اداری ایجاد شده است. در واقع این نرم افزار ترکیبی از نرم افزار های دیگری شامل ورد، اکسل، پاورپوینت، اکسس و one note است و در امور اداری و سازمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. در این راستا آموزشگاه کامپیوتر گام برتر پاکدشت با ارائه آموزش این دوره، سعی در آموزش کارآموزان عزیز دارد تا بتوانند پس از فراگیری این دوره، در سازمان ها و نهاد های اداری به راحتی در این زمینه مشغول به کار شوند. شما با ثبت نام در این دوره می توانید از کلاس های آموزشی این آکادمی به صورت حضوری و غیر حضوری بهره مند شوید.

Office automation user training

آموزش کاربر اتوماسیون اداری Automation در پاکدشت

نحوه آموزش اتوماسیون اداری در گام برتر و هدف از آموزش دوره

این نرم افزار در واقع یک نرم افزار جامع تحت وب است که با ظاهر کاربری ساده و کارایی حرفه ای برای انواع سازمان ها و کسب و کار ها مورد استفاده قرار می گیرد. متاسفانه برخی آکادمی ها آنچه که کارآموز باید یاد بگیرد را ارائه نمی کنند و کارآموز پس از گذراندن دوره آموزشی، نمی تواند از مدرک خود استفاده نماید. اما در این آموزشگاه که به طور مستقیم زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد، با استفاده از جزوه ها و کتاب های مهم در این زمینه و به کار گیری استاید معتبر برای آموزش کارآموزان و همچنین جلسات تمرینی و رفع اشکال، سعی در یادگیری کارآموز دارد. در آموزش نرم افزار اتوماسیون اداری، سعی بر این است که کارآموز با تمامی نرم افزار هایی که در این دوره نیاز است، آشنا می شود و نحوه کار کردن با هر کدام را به خوبی فرا می گیرد تا در صورت به کار گیری حرفه خود به راحتی بتوانند با این نرم افزار ها کار کنند. به گونه ای که طبق نظر کارآموزانی که در این آکادمی آموزش دیده اند میزان یادگیری بالایی از دوره های آموزشی داشته اند که موجب کسب رضایت بالایی از این مجموعه شده است و این باعث افتخار آموزشگاه کامپیوتر گام برتر پاکدشت است. همچنین باید گفت که کلاس های این آموزشگاه هم به صورت مجازی و هم به صورت حضوری برگزار می شوند و شما عزیزان می توانید در هر شرایطی این دوره را فرا گیرید و نیاز به هیچ گونه پیش نیاز خاصی ندارد فقط باید با روال کاری ادارات و نامه نگاری ها آشنایی داشته باشید و کار با کامپیوتر را در حد مقدماتی درک کنید. لازم به ذکر است که پس از پایان این دوره می توانید مدرک فنی و حرفه ای این دوره آموزشی را از آکادمی کسب کرده و بلافاصله از آن استفاده نمایید.

آشنایی با کارکرد و هدف نرم افزار اتوماسیون اداری

توسط این نرم افزار می توان تمامی امور ثبت، گردش، بایگانی و مدیریت انواع مکاتبات اداری درون سازمان و بیرون از سازمان را بدون در نظر گرفتن محدودیت زمانی و موقعیت مکانی با سرعت بالاتری انجام دهد که بسیار امن و کاربر پسند می باشد. به همین دلیل بسیاری از آموزشگاه ها سعی در آموزش این دوره دارند. در واقع این سیستم ابزارهایی را برای ارتباط و هماهنگی بین مدیریت بخش اسناد و پیام ها، جلسات الکترونیکی و فراهم می کند. همچنین با استفاده از این نرم افزار کارایی تبادل اطلاعات بین دفاتر و دیگر محیط های اداری افزایش یافته و در نتیجه با ارائه اطلاعات بهتر می تواند به مدیر و زیر گروه های آن سود برساند. در آموزش دوره اتوماسیون اداری در این آکادمی سعی بر این است که کاربر توانایی کار کردن با نرم افزار های مهم این حوزه را به خوبی آموزش ببینند. به عنوان مثال با آموزش نرم افزار OneNote که مربوط به جمع آوری اطلاعات، تنظیم، جستجو و به اشتراک گذاشتن آن ها است و می توان انواع یادداشت های مختلف را در این دفترچه الکترونیکی ذخیره کرد. نرم افزار پاور پوینت، برای تهیه یک پرونده که می تواند ترکیبی از متن، عکس و نمودار باشد و می توان آن را برای نمایش به یک جمع آماده کرد. با آموزش اکسل عملیات ریاضی را روی جداول و داده های درون آن ها و دیگر مقادیر انجام می دهید و با آموزش اکسس یک نرم افزار پایگاه داده بسیار قوی را یاد می گیرید که می توان اطلاعات زیادی را درون آن به صورت ساختار بندی ذخیره کرد. در ورد هم تایپ و تولید یک پرونده متنی آموزش داده می شود که در این مجموعه تمامی فنون افزودن عکس، لینک، نقشه و … را به آن فرا می گیرید.

دلایل استفاده از نرم افزار اتوماسیون اداری

با توجه به پیچیده بودن امور اداری در گذشته و گستردگی امور مربوط به اسناد و مدارک، امروزه با استفاده از یک برنامه جامع در این زمینه امور اداری و اتوماسیون به خوبی و در کم ترین زمان ممکن انجام خواهد شد بدون آن که فردی این اسناد را به دفاتر و اتاق های مختلف یک سازمان ببرد. و همه کار ها در این نرم افزار تحت وب به خوبی و در کم ترین زمان ممکن انجام می شود. مزیت مهمی که این سیستم دارد، امنیت بالای آن است به گونه ای که فقط افراد سازمان می توانند به آن وارد شده و از قابلیت های این برنامه استفاده کنند. اگر به طور کلی تعریفی از این سیتم داشته باشیم می توانیم بگوییم که نرم افزار اتوماسیون اداری شکل مجازی دبیر خانه است و جایگزینی برای روش های دستی ثبت و شماره دهی مکاتبات و نامه های اداری می باشد.

office-automation-user-training-in-pakdasht
Office automation user

سرفصل دوره آموزش کاربر اتوماسیون اداری Automation در پاکدشت:

اجرای برنامه، محیط برنامه، تعریف واژه پرداز و سند

آشنایی با نوارها، نوار ابزار دسترسی سریع، ایجاد، بستن، ذخیره و بازکردن سند و پسوند فایل، ذخیره با رمز، نماهای نمایش سند، بزرگنمایی، خط کش و واحد اندازه‌گیری آن

جهت متن، تایپ متن، انتخاب متن، ویرایش متن، کات و کپی، کپی قالب‌بندی 

قالب‌بندی متن،  کادر محاوره‌ای فونت، ترازبندی متن، فاصله خطوط پاراگراف، تورفتگی، پاراگراف‌ها، ایجاد لیست شماره‌گذاری و علامت‌گذاری، مرتب‌سازی پاراگراف‌ها، سبک، جستجو، و جایگزینی و رفتن به مکان مورد نظر در سند

تنظیمات صفحه، ایجاد صفحه، سرصفحه و پاصفحه، کادربندی  پس‌زمینه و واترمارک، شماره‌گذاری سند، کادربندی صفحات

 رسم جدول از، سایز جدول، چیدمان محتوای جدول، حاشیه سلول، چرخش محتوای سلول، حذف و اضافه کردن سطر و ستون جدول، ادغام‌کردن سلول‌های جدول و تقسیم سلول 

درج اشیای گرافیکی، درج Word art، درج Smart Art، درج نمودار، درج تصویر

غلط‌‌‌ یابی، پاورقی، کاراکتر ویژه، توانایی چاپ، افزودن کادر متنی

چاپ، ادغام پستی، هایپرلینک، ایجاد متن ستونی، ایجاد بخش

پیش نیاز دوره آموزش کاربر اتوماسیون اداری

برای شروع دوره آموزش کاربر اتوماسیون اداری شما عزیزان نیاز دارید به دوره کاربر رایانه آشنایی و تسلط کافی داشته باشید. از این رو برای شروع و به عنوان پیش نیاز باید دوره آموزش کاربر رایانه را نیز گذرانده باشید. برای این منظور می توانید در دوره  فوق نیز ثبت نام کنید.

دیگر دوره های ویژه آموزشگاه گام برتر