gamebartar-logo

ارتباط با پشتیبانی ۲۴ ساعته

09127919436

powermil

پاورمیل

اپراتوری فرز cnc

hesabdari

حسابداری

ویژه بازار کار

آموزش نصب ویندوز و پارتیشن بندی

دوره آموزشی نصب ویندوز در پاکدشت: از آن جا که اکثر افراد برای انجام تمام امور مربوط به کامپیوتر از ویندوز استفاده می کنند، یادگیری نحوه نصب ویندوز و پارتیشن بندی درایورهای آن امری ضروری است. ما در آموزشگاه گام برتر یک دوره آموزشی را ایجاد کرده ایم تا به راحتی بتوانید ویندوز سیستم خود و یا دیگران را نصب کنید. معمولا هنگامی که یک لپ تاپ یا کامپیوتر را خریداری می کنید اولین چیزی که روی آن نصب می شود، سیستم عامل آن بوده و دیگر برنامه ها روی سیستم عامل نصب خواهند شد. در سیستم هایی که از ویندوز به عنوان سیستم عامل خود استفاده می کنند پس از مدتی ممکن است به دلایل مختلف از جمله ورود ویروس و… ویندوز به خوبی کار نکند. در این شرایط باید ویندوز را حذف کرده و مجدد نصب نمایید. این نکته را در نظر داشته باشید که حتی اگر از قدرتمند ترین سیستم سخت افزاری برای رایانه خود استفاده می کنید، در صورتی که عملیات نصب ویندوز به خوبی انجام نشود ممکن است برنامه های نصب شده به خوبی اجرا نشوند. عملیاتی قبیل نوع پارتیشن بندی، در نظر گرفتن سیستم تایپ ویندوز، نصب درایورها و … . با ثبت نام در آموزشگاه کامپیوتری گام برتر پاکدشت می توانید این کار را به راحتی یاد گرفته و علاوه بر انجام تعویض ویندوز خود، برای دیگران نیز انجام داده و از آن کسب در آمد داشته باشید. به این ترتیب که پس اخذ مدرک می توانید در شرکت های مربوطه به عنوان تکنسین مشغول به کار شوید و یا اینکه با پخش بروشور در سطح شهر خود نصب ویندوز را در خانه یا محل کار انجام دهید.

Training course on Windows installation and partitioning

دوره آموزشی نصب ویندوز در پاکدشت

مدرک دوره آموزشی نصب ویندوز و پارتیشن بندی

همان طور که در مورد آموزشگاه گام برتر پاکدشت می دانید، این آکادمی در واقع زیر مجموعه سازمان فنی و حرفه ای کشور است که طبق استاندارد های تعیین شده دانشجو پس از گذراندن یک دوره آموزشی در این مجموعه موفق به کسب مدرک مربوطه خواهد شد. لازم به ذکر است دوره آموزشی نصب ویندوز و پارتیشن بندی در آخر دارای دو نوع مدرک می باشد که این مجموعه با توجه به خواسته دانشجو هر کدام از آن ها را صادر می کند. یکی داخلی و دیگری مدرک بین المللی است. اگر دانشجو قصد کار در شرکت های داخلی را به صورت فوری داشته باشد می تواند از مدرک داخلی حرفه خود استفاده نماید اما اگر خواهان مدرک بین المللی است باید پس از پایان دوره برای اخذ این مدرک ثبت نام کند تا از طرف آموزشگاه گام برتر برای امتحانات کتبی و عملی مربوطه معرفی شود.

آموزش نصب ویندوز و پارتیشن بندی با گام برتر

با توجه به این که بسیاری از افراد و آموزشگاه های متفرقه با ایجاد فضای آموزشی و ارائه مدرک به دانشجویان سعی در جلب توجه دارند و در نهایت هرچند مدرک به دست دانشجو می رسد اما نمی تواند از آن استفاده لازم را داشته باشد زیرا محتوای مفیدی آموزش ندیده است. اما در این مجموعه طبق استانداردهای از پیش تعیین شده با استفاده از محیطی مجرب و به کار گیری اساتیدی کاردان و حرفه ای سعی در ارائه بهترین آموزش ها و محتواها به دانشجو ها را دارد و هدف از این کار جلب رضایت دانشجو با به کار گیری محتوای آموزش دیده است. نحوه آموزش نصب ویندوز و پارتیشن بندی در این آموزشگاه هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین، با به کار گیری روش مرحله به مرحله و رفع اشکال است که باعث می شود دانشجو محتوا را به خوبی فرا گیرد. سپس با ارائه فیلم ها و جزوات آموزشی این آموزش را بهتر و حرفه ای تر ادامه می دهد و پس از پایان دوره همچنان پشتیبان دانشجویان عزیز می باشد.  به همین دلیل این آموزشگاه از نظر دانشجویان تا کنون به عنوان بهترین آموزشگاه کامپیوتر پاکدشت شناخته شده است.

نحوه نصب ویندوز و پارتیشن بندی

  1. برای انجام این کار همان طور که آموزش می دهیم ابتدا تعیین می کنید که قصد نصب چه نسخه ای از ویندوز را دارید، سپس با استفاده از برنامه نصب شروع به کار می کنید. این کار مراحل مختلفی دارد از جمله انتخاب درایو مورد نظر به عنوان درایو ویندوز و فرمت کردن آن، انتخاب سیستم تایپ ویندوز که معمولا دو نوع 32 بیتی و 64 بیتی دارد و اکثرا از نوع دوم استفاده می کنند، پس از انتخاب و نصب ویندوز مورد نظر نوبت به نصب درایور های ویندوز می رسد و سپس می توان برنامه های مورد نظر را روی آن نصب کرد. در بخش پارتیشن بندی به شما آموزش می دهیم که درایوهای سیستم را به چه صورت می خواهید پارتیشن بندی کنید. و در این قسمت شما با توجه به میزان حافظه مورد نیاز خود حجم درایو ها را تغییر می دهید و حتی می توانید یک درایو را چگونه به چندین درایو تقسیم کنید. به علاوه ما در این آموزش به شما مقدار سیستم مورد نیاز برای نصب هر کدام از انواع ویندوز XP، 7، 8، 10 و … را معرفی می کنیم تا به صورت راحت تری این کار را انجام دهید و در حین کار با این نوع مشکلات مواجه نشوید.

Windows installation and partitioning

سرفصل دوره آموزشی نصب ویندوز و پارتیشن بندی در پاکدشت:

پارتیشن بندی

نصب ویندوز 7

دیگر دوره های ویژه آموزشگاه گام برتر