gamebartar-logo

ارتباط با پشتیبانی ۲۴ ساعته

09127919436

powermil

پاورمیل

اپراتوری فرز cnc

hesabdari

حسابداری

ویژه بازار کار

دوره آموزشی نرم افزار word در پاکدشت

آموزش ورد در پاکدشت: نرم افزار Word مهارت چهارم از دوره آموزشی مهارتهای هفتگانه icdl است. (آموزش ICDL در پاکدشت)

نرم افزار ورد قوی ترین و مهم ترین نرم‌افزار واژه‌پرداز در سطح جهان می باشد، این برنامه یکی از نرم افزارهای مجموعه آفیس محصول شرکت مایکروسافت می باشد که در بازار کار بسیار پرکاربرد است این نرم افزار با توجه به قابلیت های آن در دسته برنامه های اداری این مجموعه قرار دارد به همین دلیل یکی از نرم افزارهایی است که تمام کارمندان اداری باید با آن آشنا باشد. هدف اصلی برنامه این است که در تایپ و قالب بندی متن مفید واقع شود.نرم افزار ورد یا مایکروسافت ورد یک نرم افزار واژه پرداز است که در اکثر ادارات و شرکت های دولتی و خصوصی برای تایپ، ویرایش و طراحی متون استفاده می شود. خوب است بدانید که این نرم افزار علاوه بر ایجاد فایل های متنی قادر به ایجاد جداول، وارد کردن تصاویر و اشکال نیز می‌باشد. نرم افزار مایکروسافت ورد یک برنامه واژه پرداز است که برای ساخت سندهای متنی استفاده می‌شود و امکان وارد کردن، اصلاح ،ویرایش و ذخیره کردن متن را به کاربر می دهد. این برنامه امکانات مفید بسیاری دارد و کار با آن نیز ساده و آسان است. اگر بخواهیم تعریف این نرم‌افزار را به صورت لغوی بررسی کنیم، ورد در زبان انگلیسی به معنای کلمه است انتخاب این کلمه به عنوان نام برای این نرم‌افزار بی مناسبت نیست، چرا که تعامل ساختار این نرم‌افزار با کلمات و ویرایش کلمات درگیر است به همین دلیل است که این نرم افزار واژه پرداز ورد می گویند. از جمله موارد جالب در خصوص نرم افزار ورد می‌توان به ذخیره آن به صورت صفحات  می باشد. همچنین در محیط های آموزشی مانند دانشگاه و مدرسه برای پایان نامه نویسی و مقاله نویسی نیز مورد استفاده کاربران است.

با شرکت در دوره آموزش نرم افزار ورد در پاکدشت می توانید هر آن چیزی که شرکت ها برای استخدام یک کارمندی که به برنامه ورد مسلط است بیاموزید. همچنین دوره آموزش اکسس در پاکدشت و دوره آموزش پاورپوینت در پاکدشت در آموزشگاه کامپیوتر پاکدشت (گام برتر) از دوره هایی است که بازار کار خوبی دارد.

Word course training

دوره آموزشی ورد

کاربرد نرم افزار word در محیط کار

دردنیای پیشرفته امروز، داشتن سواد رایانه ای برای تمام کسانی که امید دارند در موقعیت های شغلی مناسب استخدام شوند و اشتغال خود را در بازار مدرن حفظ کنند ، ضروری است. دانستن مهارت Microsoft word برخورداری از تخصص لازم در آن ها، به عنوان بخش مهمی از این سواد رایانه ای است که برای کارکنان در انجام امور اداری و سازمانی بسیار مهم و کارآمد است. این نرم افزار می تواند نیاز های پایه و اساسی یک مجموعه یا سازمان را رفع کند. اگر بخواهید در یک موقعیت شغلی اداری استخدام شوید بدون شک آگاهی از ساز و کار نرم‌افزار ورد و تسلط بر آن یکی از عوامل موفقیت شما در محیط کار خواهد شد قابلیت ها و ویژگی های گسترده نرم افزار ورد آن را به بهترین نرم افزار تایپ مبدل کرده است و اگر بخواهید در سمت شغلی تان بهترین باشید باید از بهترین ها بهره ببرید زیرا رقیبان شغلی همیشه و همه جا حضور دارد کارهای نرم افزار ورد در محیط کار بسیار بالاست از کاربردهای نرم افزار ورد در محیط کار می توان به موارد زیر اشاره کرد: قالب بندی متن به صورت حرفه ای با استفاده از ابزار تغییر رنگ و نوع و اندازه فونت ، ذخیره سازی گزارشات و امکان اشتراک گذاری آن با همکاران و یا شرکای خارج از شرکت ، امکان چاپ و پرینت متون در اندازه های مختلف ،امکان ویراستاری دقیق نامه ها مانند فاصله گذاری مناسب بین خطوط و پاراگراف‌ها از طریق انتخاب نوع فاصله گذاری ، امکان اشتراک گذاری لینک های صفحات وب در محیط نرم افزار ورد ، امکان اضافه کردن جلوه های بصری به متن از طریق اضافه کردن اشکال و تصاویر، امکان فرمت کردن آسان تصاویر، امکان استفاده از تم ها و قالب های مختلف برای نامه های مختلف .نرم افزار ورد در محیط کار هم امکاناتی نظیر اضافه کردن سربرگ شرکت و تاریخ روز در بالای صفحه، امکان اضافه کردن شماره صفحه و پاورقی در پایین صفحه ،امکان تایپ پیش فاکتور برای مشتری در جداول نرم افزار ورد، امکان تایپ فرمول ها و معادلات ریاضی در نرم افزار ورد، امکان ترجمه متون به زبان های مختلف در محیط نرم افزار.

اهداف دوره آموزش Word ورد در پاکدشت

آشنایی و تسلط به ورد word
یادگیری یکی از ملزومات ورود به بازار کار و استخدام
تایپ نامه های اداری و انواع متن
ویرایش متن

شرکت در دوره آموزش ورد در پاکدشت فقط مختص به دانشجویان رشته کامپیوتر نیست.
هر شخصی که به کامپیوتر علاقه دارد می تواند در این دوره شرکت نماید.
افرادی که به صورت اجمالی با کامپیوترآشنا هستند و میخواهند به صورت حرفه ای کار کنند.
شرایط سنی برای شرکت در دوره به هیچ عنوان ملاک نیست. دانشجویانی از ۱۳ سال تا ۵۰ سال داشته ایم و داریم.
تمام افرادی که می خواهند کارهای کامپیوتری را خودشان انجام دهند.
تمام افرادی که به دنبال شغل دوم پردرآمدی هستند.
فارغ التحصیلان دانشگاه های مختلف در رشته های مختلف.
دانش آموزانی که به کامپیوتر علاقه مند هستند.
افرادی که می خواهند به صورت عملی و حرفه ای با کامپیوتر کار کنند.
کلیه کارمندان دولتی و شرکت های خصوصی ملزم به یادگیری ورد word هستند.

word-training-in-pakdasht

سرفصل دوره آموزشی ورد در پاکدشت:

آشنایی با واژه پرداز و تنظیمات آن

آشنایی با انتخاب، ویرایش داده ها، کپی، انتقال، حذف، جستجو، جایگزینی

قالب بندی متن، پاراگراف و سند          

آشنایی با عناصر ترسیمی مانند جدول ها، نمودارها، تصاویر

ادغام پستی یا ادغام نامه ها (Mail Merge)

تصحیح اشتباهات نوشتاری

تنظیمات برای گزارش و چاپ

دیگر دوره های ویژه آموزشگاه گام برتر